Допомога онлайн
callback Чим я можу Вам допомогти?
  • АПАРАТ ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІЧНОГО ОМОЛОДЖУВАННЯ AMMOS Косметологічні апарати
  • АПАРАТ ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІЧНОГО ОМОЛОДЖУВАННЯ AMMOS Косметологічні апарати
  • АПАРАТ ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІЧНОГО ОМОЛОДЖУВАННЯ AMMOS Косметологічні апарати

АПАРАТ ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІЧНОГО ОМОЛОДЖУВАННЯ AMMOS

Ефективна платформа для корекції гінекологічних проблем.
AMMOS
Товар продається тільки для професійного застосування. З питань купівлі звертайтесь за вказаними на сайті контактам до менеджера торгового відділу.

В наявності
Ціна за запитом
-
+

Ефективна платформа для корекції гінекологічних проблем, пов'язаних з віковим і функціональним погіршенням сполучної тканини:

- втрата пружності стінок піхви,

- післяпологова деформація піхви,

- зниження чутливості в момент інтимної близькості,

- погіршення яскравості оргазму,

- сухість піхви,

- зовнішнє і внутрішнє вагінальне старіння,

- старіння великих і малих статевих губ їх непривабливий зовнішній вигляд,

- початкова стадія опущення (випадіння) стінок піхви,

- стресове нетримання сечі,

- рубцеві зміни після пологів або оперативних втручань.

 

Вікові зміни колагену і еластину проявляються у всіх органах і системах організму. Гінекологічна сфера при цьому змінюється дуже значно, що призводить до різних змін у відчуттях, зовнішній вигляд і функціонування органів. На перший план виходять зміни, пов'язані зі зниженням щільності сполучної тканини - зниження пружності стінок піхви, зовнішніх статевих органів, які призводять до значного, постійного дискомфорту, особливо під час інтимної близькості. Також відбувається зниження кровообігу і обмінних процесів в тканинах - відчуття сухості, неадекватна ексудація (виділення), порушення взаємодії м'язової та сполучної тканини, аж до стресового нетримання сечі. Не будемо забувати і про естетичну складову - можна застосувати до великих і малих статевих губ - незадоволеність зовнішнім виглядом відзначають понад 50% жінок віку 40+. Всі ці проблеми негативно впливають на загальне відчуття здоров'я і якість життя.

Апарат AMMOS є сучасним методом для тотального гінекологічного омолодження. Процедура не є інвазивною, абсолютно не травматична, не вимагає складної підготовки, не вимагає тривалої реабілітації. Побічні ефекти відсутні (на відміну від лазерної гінекології та гінекологічного застосування HIFU). Процедура не супроводжується ризиком вторинного інфікування, не відбувається пошкодження епітелію і інших тканин вагінальної трубки.

В основі технології гінекологічного омолодження AMMOS лежить використання монополярної високочастотної (RF) енергії. Фізіологічний вплив RF на тканини детально вивчено і широко використовується. При впливі RF енергії на тканини відбувається потужна стимуляція вироблення нових молекул колагену і еластину. Активізується як позафібробластний, так і внутріфібробластний етапи синтезу колагену. Щільність тканин значно підвищується навіть після одноразової процедури. Також RF енергія активізує кровообіг в тканинах, покращує функціональний стан і обмінні процеси - м'язова тканина також збільшує свою щільність. В оброблюваній зоні відбувається тотальна стимуляція обмінних процесів, поліпшується трофіка тканин. Запускається природний процес регенерації тканин. Функціональний стан органів гінекологічної сфери поліпшується.

Ефекти від процедури AMMOS

1. Значне збільшення пружності і щільності стінок піхви. Зменшення розмірів порожнини піхви.

2. Поліпшення функціонального стану тканин піхви: слизова оболонка - поліпшення текстури, зволоженості та чутливості, м'язова оболонка - поліпшення кровопостачання і підвищення тонусу, сполучнотканинна оболонка - ущільнення і збільшення кількості щільних ниток колагену.

3. Поліпшення стану мікрофлори піхви.

4. Значне поліпшення позитивних відчуттів від інтимної близькості у обох партнерів. Посилення оргазму у жінок.

5. Поліпшення зовнішнього вигляду великих і малих статевих губ.

6. Усунення стресового нетримання сечі.

7. Пом'якшення і корекція рубцевих змін.

8. Системне покращення функціонування органів малого таза.

Таким чином технологія гінекологічного омолодження AMMOS значно покращує стан гінекологічної сфери, це позитивно відбивається на гормональному фоні і самооцінку жінки, підвищує її впевненість в собі, робить більш привабливим у всіх відносинах.

Особливості апарату AMMOS

1. Наявність датчиків температури і захисного механізму зворотного зв'язку. Температура тканин в зоні обробки контролюється весь час процедури, при перевищенні - апарат відключається для попередження побічних ефектів.

2. Електронний захист (чіп) насадки - забезпечує лише індивідуальне застосування насадки без небезпеки інфікування пацієнта.

3. Використання монополярного RF - максимально глибоке проникнення - забезпечення комплексного, а не поверхневого впливу на тканини.

4. Виробництво - Південна Корея.

5. Наявність дозвільної документації відповідно до законодавства України.


Написати відгук