Допомога онлайн
callback Чим я можу Вам допомогти?
 • Petalare Eyezone Care
 • Petalare Eyezone Care
 • Petalare Eyezone Care
 • Petalare Eyezone Care

Petalare Eyezone Care

Патчі з гіалуроновою кислотою для параорбітальної зони
Арт. P0111
Товар використовується як для домашнього так і для професійного застосування. З питань купівлі звертайтесь за вказаними на сайті контактам до менеджера торгового відділу.

В наявності
750 грн.
-
+
Комплектація продукту

Включає в себе 4 (чотири) стерильних пакета, в кожному з яких знаходяться по 2 (два) нано-патчі Petalare.


Курс відновлення шкіри для параорбітальної зони (під очима).

Патчі PETALARE – це невеликий пластир з поверхнею, що складається з десятків крихітних біорозчинних голочок з полімерів твердої гіалуронової кислоти і пептида EGF. При використанні вони просочуються в верхній шар шкіри і розчиняються, вивільняючи закладені в них активні інгредієнти.

В патчах PETALARE використовується запатентована технологія створення і заточки мікроголочок, в результаті чого, проникнення мікроголочок безболісне і без пошкодження шкіри.

Патчі PETALARE рекомендується використовувати в зонах, які потребують інтенсивного зволоження шкіри і в місцях утворення зморшок - під очима, у зоні носогубних складок, в зоні над бровами і т.д. Особливо гарний результат мікроголки дають у параорбітальній області (під очима), котру дуже складно настільки ефективно обробить за допомогою класичної біоревіталізації.
В результаті наповнення шкіри гіалуроновою кислотою відбувається зволоження епідермісу, в той час як пептид EGF (Епідермальний Фактор Росту) збільшує виробництво колагену і зменшує рельєф зморшок з плином часу.

Стійкий накопичувальний ефект від використання патчів PETALARE досягається після проходження курсу процедур. Згідно дослідженням, збільшується еластичність і зволоження шкіри, зменшуються зморшки.

Склад:

Патчі PETALARE з мікроголками містять гіалуронову кислоту (99,94%) і пептід Sh-Oligopeptide-1, що відомий як Епідермальний Фактор Росту (EGF-0,06%).
Патчі PETALARE з гіалуроновими мікроголками і пептідом EGF не містять консервантів і сторонніх речовин, які можуть потрапити всередину шкіри.

Правила застосування:

 1. Умийте/ очистіть обличчя.
 2. Просушіть зону нанесення патчів, щоб шкіра не була вологою.
 3. Розкрийте упаковку з патчами сухими руками і дістаньте патчі з контейнера.
 4. Не доторкаючись до зони патчів з мікроголками, обережно зніміть захисну плівку з липкої поверхні, і утримуйте патч за краї.
 5. Наклеюйте патч, починаючи з середини потрібної зони.
 6. Не рухайте патч по шкірі, а лише ніжно притискайте пальцями, починаючи з середин і рухаючись до краю патча.
 7. Притискайте патч, утримуючи пальцями деякий час для поступового проникнення мікроголок у шари шкіри.
 8. Патчі PETALARE можна використовувати як під час сну (до 10-и годин), так і вдень (від 2-х годин).
 9. Знімайте патч починаючи з краю, утримуючи шкіру від розтягування. Для більш легкого зняття можна попередньо змочити водою шкіру навколо патча.
 10. Для досягнення стійкого результату рекомендовано використовувати патчі курсом (4 саше, 1 саше кожний 4-й день). 

Написати відгук